• Miele Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Miele Servisi - Miele Onarımı - Miele Bakımı - Miele Montajı - Miele Teknik Servisi

Miele Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Uzun yıllardır harika ürünler üreten ve evlerimizde kullandığımız Alman markası Miele müşterileri için daima en iyisini sunmaya çalışmaktadır. Bu firmayla alakalı ürün bazında sıkıntı yaşadığınız zaman ise mutlaka firmamıza başvurmalısınız. Çünkü biz başta Miele olmak üzere birçok markanın tamiratında aktif olarak görev almaktayız. Profesyonel bir biçimde işimizi yapmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini amaçlamaktayız.

Tamir ettiğimiz Miele ürünleri nelerdir?

Miele, birçok ürün üreten ve satışını yapan bir firma olduğu için firmamız da buna göre hareket etmektedir. Başta çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri olmak üzere fırın, ocak, davlumbaz gibi ankastre eşyaların da tamiratını yapmaktayız. Bunu yaparken ürünün orijinalliğini kaybetmemesi adına elimizden geleni yapmaktayız. Ayrıca ürünlerin garanti kapsamında olup olmamasına göre de farklı fiyatlandırmalar uygulamaktayız. Bunun yanında buzdolapları, ütüler, elektrik süpürgeleri gibi aletlerin de tamiratını kusursuz bir şekilde halletmekteyiz.

Miele firmasından almış olduğunuz garanti süresi bizde geçerli midir?
Evet, geçerlidir. Özel Miele firmasıyla uzun bir zamandır çalışmalar. Ülkemizde hizmet vermekte olan bu firmanın uzun zamandır tamir işlerinin de üstesinden gelmekteyiz. O yüzden firmanın size vermiş olduğu garanti süreleri firmamıza danışılarak verilmiştir. Buna bağlı olarak firmadan aldığınız garanti sürelerini firmamızda rahat rahat kullanabilirsiniz. Ayrıca firmamızın tamir edeceği ürünlerinizle alakalı diğer detayları öğrenmek için web adresimizi ve telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde telefon destek hattındaki arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Etiket : Miele Beyaz Eşya Servisi, Miele Çamaşır Makinesi Servisi, Miele Bulaşık Makinesi Servisi, Miele Buzdolabı Servisi, Miele Ankastre Servisi, Miele Fırın Servisi, Miele Klima Servisi, Miele Ocak Servisi, Miele Servisi, Miele Servisleri, İstanbul Miele servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP